آنچاپ
سفارش گذاری تلفنی

09121201982

انواع سررسیدهای چاپی

انواع سررسیدهای چاپی

امروزه سررسید ها پرکاربردترین محصول چاپی هستند که هر روزه مورد نیاز قرار می گیرند . در عصر حاضر و با وجود نرم افزارهای برنامه ریزی تلفن همراه کمتر کسی پیدا می شود که ترجیح ندهد که یک سالنامه برای برنامه ریزی های روزمره خود نداشته باشد و البته از طرف دیگر افزایش قیمتهای تمام شده این محصول باعث شده که از توانایی شرکتهای ضعیف تر برای ارائه روزشمار به مشتریان کاسته شود .

همگی بخاطر داریم که در دهه های گذشته به هر شخص آنقدر سررسید های تبلیغاتی ارائه میشد که اکثرا به عنوان چک نویس از آن استفاده میگردید .
و در آن شرایط بهترین و با کیفیت ترین سالنامه ای که در زمان خوبی به دست مشتری میرسید توسط افراد مورد استفاده قرار می گرفت .
ولی در شرایط کنونی و محدود شدن شرکتهایی که برای مشتریان خود این هدیه ارزشمند را سفارش میدهند ، سررسیدها به هدایایی بسیار ارزشمند و خاص تبدیل شده اند .

این نکته را باید در نظر بگیریم که نیاز به یک جلد سالنامه همچنان نیاز حتمی هر فردی خواهد بود و جایگزینی برای این محصول کاربردی نمیتوان پیدا کرد.

از طرفی نیاز سازمانها و شرکتها به تبلیغات و برندینگ به مراتب بیشتر از گذشته شده است و چه محصولی بهتر از یک سررسید اختصاصی که با امکان درج لوگو و شعار تبلیغاتی در تمامی صفحات و با رنگبندی سازمانی شما که میتواند هر لحظه برند شما را در مقابل چشمان مخاطبان قرار دهد .

سالنامه های با ویژگی های خاص و کیفیت بالاست که توسط مشتریان مورد استفاده قرار می گیرد و البته زمانبدی درست در تقویم تبلیغاتی برای توزیع در بین مشتریان از اهمیت ویژه ای برخوردار است .
تجربه کاربردی همه ما نشان میدهد که شخصی که سررسید با کیفیت خوبی را در زمان مناسبی ( قبل از شروع سال نو ) تحویل گرفته و برنامه های کاری هفته های اول خود را در آن درج می نماید ، قطعا این سررسید تبلیغاتی را تا انتهای سال استفاده خواهد کرد و البته در اکثر موارد این سالنامه بدلیل اهیمت بالای مطالب درج شده در آن تا سالهای متمادی حفط میگردد و به آن رجوع می شود .
ابعاد سررسیدها در قطع سررسید اروپایی ، سررسید رقعی ، سررسید وزیری و سررسید های جیبی تولید می گردد .

 

ابعاد سررسید های عرف در بازار ایران عبارتند از:

 

خشتی

ابعاد سررسید خشتی ۱۹×۱۹ یا ۲۳×۲۳ است.

 

جیبی

سررسید جیبی را معمولا در ابعاد  ۱۰×۱۵ و یا ۵/۱۰×۸/۱۴ ( معادل کاغذ A5) می شناسند.

 

اروپایی

ابعاد سررسید اروپایی بطور معمول ۱۳×۲۲ می باشد که در سالهای آتی با استقبال فراوانی روبرو شده است.

 

رقعی

رایج ترین ابعاد سررسید سایز رقعی ۱۳×۲۲ می باشد.

 

 وزیری

اصیل ترین سایز نیز سررسید وزیری با ابعاد ۱۷×۲۴ می باشد.

 

نکته دیگری که حائز اهمیت است نوع طراحی بوده که بر اساس نیاز بصورت روزشمار با صفحه جمعه ( جمعه جدا ) و یا ادغام صفحات پنچشنبه و جمعه در یک صفحه می باشد که در قیمت گذاری محصول تاثیر گذار خواهد بود .
آنچاپ بیش از 12 سال است که در زمینه طراحی و تولید انواع سررسید ها و تقویم های اختصاصی فعالیت می کند .
آنچاپ تمامی تولیدات خود را بصورت دورنگ چاپ مینماید که این رنگها اختصاصی و بر اساس رنگ سازمانی و نیاز مشتریان خواهد بود .

علاوه بر سفارشات از پیش تولید شده که باعث صرفه حویی در وقت و هزینه های شما خواهد شد ، محصولات اختصاصی نیز بر اساس نیاز مشتریان ، بودجه و نوع کسب و کارها طراحی و تولید میگردند .

طراحی های سررسیدها میتواند با درج ماه نما و یا هفته نما در پایین هر صفحه باشد و همچنین درج جملات بزرگان و اشعار نیز بر اساس سفارش و نیاز مشتریان انجام میگردد.

ما تلاش میکنیم با توجه به جزئیات ، سررسید های سفارشی تا حد ممکن برای سازمان و کسب و کار شما ایجاد گردد و این وجه تمایز در جزئیات و کلیات سررسید های سفارشی قابل مشاهده خواهد بود .

سررسید ها و هدایای تبلیغاتی برای نوروز 1402 را در لینک زیر مشاهده نمایید .

 

 

 

طراحی
طراحی انلاین
طراحی گرافیک
طرح آماده
چاپ افست
چاپخانه آنلاین
 

دیدگاه
اشتراک گذاری
آنچاپ

پاسخ دهید