خانه / هدیه تبلیغاتی 1403

سررسید ، تقویم دیواری ، تقویم رومیزی ، ساعت تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی

هدیه های تبلیغاتی 1403

لحظة تحويل سال 1403 هجري شمسي
ساعت شش و 36 دقیقه بامداد
روز چهار شنبه ، برابر با 20 مارس (مارچ) 2024 میلادی
و 9 رمضان 1445 قمری

%-mماه%-Wهفته%-dروز
جهت سفارش کارهای اختصاصی و خاص هم اکنون اقدام نمایید
با توجه به شلوغی ایام انتهایی سال ، لازم است سفارشات خاص خود را هم اکنون ایجاد نمایید.

نوروز به‌ عنوان‌ پدیده‌ای‌ فرهنگی‌ در سرزمین‌ ما ویژگیهایی خاصی‌ دارد که‌ آن‌ را از دیگر مناسبتها متمایز و ممتاز می کند، از جمله این پدیده ها رسم و آداب هدیه دادن و عیدی گرفتن است.

به‌ گفته‌ کارشناسان‌ فرهنگی‌، عیدی‌ دادن‌ ریشه‌ در فرهنگ‌ ایران‌ باستان‌ دارد، آن‌ زمان‌ که‌ مردم‌ در آستانه عید نوروز به‌ نشانه‌ بخشیدن‌ روشنایی‌ به‌ زندگی‌ یکدیگر و برای‌ حفظ‌ صلح‌ و دوستی‌ به‌ یکدیگر هدیه‌ می‌ دادند.

امروزه در بهترین نگاه میتوان کسب و کار و مشتریان خود را به مثال یک خانواده بزرگ مثال زد و در دنیای کاری و تجارت، داشتن یک رابطه قوی بین کسب و کار  و مخاطبین آن نکته ی بسیار مهمی است
و برای رسیدن به این هدف چه بهانه ای بهتر و زیباتر از نوروز و فرهنگ غنی آن .
مدیران موفق تلاش می کنند از هر فرصتی برای جلب توجه مشتریان استفاده کنند تا بتوانند نظر آنها را به سمت خدمات و محصولات خود جلب کنند. یکی از راه های اثربخش و ماندگار در جلب توجه مشتریان ارائه هدیه های تبلیغاتی جذاب و کاربردی به مشتریان است.

هنگامی که شما برای تحکیم بیشتر روابط تجاری و بیزنسی خود از هدایا استفاده میکنید میتوانید به زیبایی و خاطره ای خوش در ذهن مشتریان و یا کارمندان خود باقی بمانید

تجربه نشان داده همانطور که یک هدیه تبلیغاتی خوب میتواند خاطره ای ماندگار و خوش از شما در ذهن مخاطب به جا بگذارد، ارائه یک محصول بی کیفیت نیز میتواند به همان مقدار برای کسب و کار شما در تجارت مخرب باشد . همیشه تلاش کنید چیزی را هدیه دهید که خودتان دوست داشتید یکی از آن محصول را داشته باشید . سعی کنید محصول کاربردی و با کیفیت تهیه کنید تا در درجه اول این احساس خوش و ماندگار را از برند و کسب کار خود ایجاد کنید و فراموش نکنید با یک انتخاب درست ، برند شماست که نه برای یکسال بلکه برای همیشه در ذهن مخاطب شما خواهد ماند.

سررسید های عمومی 1402

زیبا و اقتصادی

سررسیدهای عمومی مناسب شرکتهایی هستند که برای تبلیغات خود و ارائه هدیه تبلیغاتی به مشتریان نیاز به تعداد محدودی از سررسید خواهند داشت.
این سررسیدها در تیراژ بالا تولید شده که این امر سبب می شود با قیمت مناسب و کیفیت عالی این نوع از سررسید ها را سفارش دهید .
همچنین تنوع بالای این سالنامه ها از نظر طرح و رنگ و اندازه و متریال بکار رفته در تولید و قابلیت درج اطلاعات کسب و کار شما در 8 صفحه اول بصورت تمام رنگی، سررسیدی خاص را برای شما به ارمغان می آورد.

سررسید ارزان ان چاپ
سررسید اختصاصی 1402

سررسیدهای خاص و لوکس

سررسید های اختصاصی بهترین نوع تبلیغات از نظر برندینگ برای کسب و کار و شرکت شما محسوب می شود .
این سالنامه ها با امکان شخصی سازی کامل برای کسب و کار شما طراحی و تولید می شوند و جزئیات آن کاملا بر اساس نیازهای شما اجرا می گردد تا در نهایت به یک سررسید خاص دست پیدا نماییم.
امکان معرفی کسب و کار و محصولات در ابتدای سررسید ، درج لوگو و برند در تمامی صفحات با رنگ سازمانی مد نظر و … بخشی از موارد سفارشات سررسیدهای اختصاصی می باشد .

سررسید خاص و شیک
ست مدیریتی تبلیغاتی

ست های مدیریتی اختصاصی

ست های مدیریتی جزو خاص ترین هدیه های تیلیغاتی هستند که شما می توانید به مخاطبین ویژه خود هدیه بدهید .
این ست ها معمولا از ترکیب یک سررسید خاص و کیف و خودکارهای لوکس و یا قطعات الکترونیکی پرکاربرد با بسته بندی ویژه تشکیل می شوند .
این ترکیب هدایا می تواند بنا به سفارش شما متغییر باشد .

ست اداری
تقویم رومیزی 1402

تقویم های رومیزی ماه نما و هفته نما عمومی و اختصاصی

تقویم های رومیزی با توجه به قیمت مناسبی که دارند و همچنین امکان شخصی سازی کامل و معرفی محصولات بر روی صفحات این تقویم و کاربردی بودن آن گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات شما بعنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند هستند.

تقویم رومیزی خاص 1400
تقویم دیواری 1402

تقویم های دیواری فصل نما و ماه نما

تقویم های دیواری می تواند یکی از بهترین و اقتصادی ترین نوع تبلیغات برای کسب و کار شما باشد . تقویم دیواری که توسط مخاطب شما بر روی دیوار قرار می گیرد  برند شما را تا یکسال در دید مخاطبین گسترده ای قرار می دهد . یک تقویم دیواری خاص و شیک می تواند برند شما را همراه با تصاویری مربوط از کسب و کار شما برای یک سال در جلوی چشم مخاطبین شما نمایش دهد.

تقویم دیواری