خانه / هدیه تبلیغاتی 1401

سررسید ، تقویم دیواری ، تقویم رومیزی ، ساعت تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی

هدیه های تبلیغاتی 1401

لحظة تحويل سال 1401 هجري شمسي
ساعت 19 و 3 دقيقه روز یکشنبه 29 اسفند 1400 هجري شمسي
مطابق 8 شعبان 1443 هجري قمري و 20 مارس 2022 ميلادي
%-Dروز%-Hساعت%-Mدقیقه%-Sثانیه
سال نو مبارک
جهت ثبت سفارشات اختصاصی برای تحویل در فروردین با ما تماس بگیرید

نوروز به‌ عنوان‌ پدیده‌ای‌ فرهنگی‌ در سرزمین‌ ما ویژگیهایی خاصی‌ دارد که‌ آن‌ را از دیگر مناسبتها متمایز و ممتاز می کند، از جمله این پدیده ها رسم و آداب هدیه دادن و عیدی گرفتن است.

به‌ گفته‌ کارشناسان‌ فرهنگی‌، عیدی‌ دادن‌ ریشه‌ در فرهنگ‌ ایران‌ باستان‌ دارد، آن‌ زمان‌ که‌ مردم‌ در آستانه عید نوروز به‌ نشانه‌ بخشیدن‌ روشنایی‌ به‌ زندگی‌ یکدیگر و برای‌ حفظ‌ صلح‌ و دوستی‌ به‌ یکدیگر هدیه‌ می‌ دادند.

امروزه در بهترین نگاه میتوان کسب و کار و مشتریان خود را به مثال یک خانواده بزرگ مثال زد و در دنیای کاری و تجارت، داشتن یک رابطه قوی بین کسب و کار  و مخاطبین آن نکته ی بسیار مهمی است
و برای رسیدن به این هدف چه بهانه ای بهتر و زیباتر از نوروز و فرهنگ غنی آن .
مدیران موفق تلاش می کنند از هر فرصتی برای جلب توجه مشتریان استفاده کنند تا بتوانند نظر آنها را به سمت خدمات و محصولات خود جلب کنند. یکی از راه های اثربخش و ماندگار در جلب توجه مشتریان ارائه هدیه های تبلیغاتی جذاب و کاربردی به مشتریان است.

هنگامی که شما برای تحکیم بیشتر روابط تجاری و بیزنسی خود از هدایا استفاده میکنید میتوانید به زیبایی و خاطره ای خوش در ذهن مشتریان و یا کارمندان خود باقی بمانید

تجربه نشان داده همانطور که یک هدیه تبلیغاتی خوب میتواند خاطره ای ماندگار و خوش از شما در ذهن مخاطب به جا بگذارد، ارائه یک محصول بی کیفیت نیز میتواند به همان مقدار برای کسب و کار شما در تجارت مخرب باشد . همیشه تلاش کنید چیزی را هدیه دهید که خودتان دوست داشتید یکی از آن محصول را داشته باشید . سعی کنید محصول کاربردی و با کیفیت تهیه کنید تا در درجه اول این احساس خوش و ماندگار را از برند و کسب کار خود ایجاد کنید و فراموش نکنید با یک انتخاب درست ، برند شماست که نه برای یکسال بلکه برای همیشه در ذهن مخاطب شما خواهد ماند.

سررسید های عمومی 1401

زیبا و اقتصادی

سررسیدهای عمومی مناسب شرکتهایی هستند که برای تبلیغات خود و ارائه هدیه تبلیغاتی به مشتریان نیاز به تعداد محدودی از سررسید خواهند داشت.
این سررسیدها در تیراژ بالا تولید شده که این امر سبب می شود با قیمت مناسب و کیفیت عالی این نوع از سررسید ها را سفارش دهید .
همچنین تنوع بالای این سالنامه ها از نظر طرح و رنگ و اندازه و متریال بکار رفته در تولید و قابلیت درج اطلاعات کسب و کار شما در 8 صفحه اول بصورت تمام رنگی، سررسیدی خاص را برای شما به ارمغان می آورد.

سررسید ارزان ان چاپ
سررسید اختصاصی 1401

سررسیدهای خاص و لوکس

سررسید های اختصاصی بهترین نوع تبلیغات از نظر برندینگ برای کسب و کار و شرکت شما محسوب می شود .
این سالنامه ها با امکان شخصی سازی کامل برای کسب و کار شما طراحی و تولید می شوند و جزئیات آن کاملا بر اساس نیازهای شما اجرا می گردد تا در نهایت به یک سررسید خاص دست پیدا نماییم.
امکان معرفی کسب و کار و محصولات در ابتدای سررسید ، درج لوگو و برند در تمامی صفحات با رنگ سازمانی مد نظر و … بخشی از موارد سفارشات سررسیدهای اختصاصی می باشد .

چاپ سررسید اختصاصی
ست مدیریتی تبلیغاتی

ست های مدیریتی اختصاصی

ست های مدیریتی جزو خاص ترین هدیه های تیلیغاتی هستند که شما می توانید به مخاطبین ویژه خود هدیه بدهید .
این ست ها معمولا از ترکیب یک سررسید خاص و کیف و خودکارهای لوکس و یا قطعات الکترونیکی پرکاربرد با بسته بندی ویژه تشکیل می شوند .
این ترکیب هدایا می تواند بنا به سفارش شما متغییر باشد .

ست اداری
تقویم رومیزی 1401

تقویم های رومیزی ماه نما و هفته نما عمومی و اختصاصی

تقویم های رومیزی با توجه به قیمت مناسبی که دارند و همچنین امکان شخصی سازی کامل و معرفی محصولات بر روی صفحات این تقویم و کاربردی بودن آن گزینه بسیار مناسبی برای تبلیغات شما بعنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند هستند.

تقویم رومیزی خاص 1400
تقویم دیواری 1400

تقویم های دیواری فصل نما و ماه نما

تقویم های دیواری می تواند یکی از بهترین و اقتصادی ترین نوع تبلیغات برای کسب و کار شما باشد . تقویم دیواری که توسط مخاطب شما بر روی دیوار قرار می گیرد  برند شما را تا یکسال در دید مخاطبین گسترده ای قرار می دهد . یک تقویم دیواری خاص و شیک می تواند برند شما را همراه با تصاویری مربوط از کسب و کار شما برای یک سال در جلوی چشم مخاطبین شما نمایش دهد.

تقویم دیواری