آنچاپ
سفارش گذاری تلفنی

09121201982

خانه / درباره ما

چند کلمه

درباره آنچاپ

چاپ برلیان به منظور توسعه خدمات خود در سال 1389 پلتفرم آنچاپ را برای اولین بار در ایران ایجاد کرد . این پلتفرم از ابتدا با خدمات بسیار پیشرفته ای ارائه گردید که بعنوان مثال میتوان به بخش طراحی آنلاین آنچاپ اشاره کرد .
در این بخش کاربر میتوانست طرحی از میان هزاران طرح آماده را انتخاب و آن را برای کسب و کار خود شخصی سازی نماید . از آنجا که این تکنولوژی در ایران بسیار جلوتر از بازار بوده و هنوز زیر ساختهای لازم در این خصوص وجود نداشت و همچنین این امر نیاز به فرهنگ سازی کسترده ای داشت که کاربران به این اعتماد برسند که میتوانند بدون نیاز به تجربه طراحی زیبایی ایجاد نمایند .
این اتفاق به مرور زمان و فراگیر شدن استفاده از خدماتی اینترنت در جامعه و در دسترس بودن زیرساختهای لازم برای عموم مردم فراهم شده و با رشد بالایی در حال توسعه است . لذا ما نیز باید همگام با این توسعه پلتفرم انچاپ را توسعه داده و محیطی با متدها و ساختارهای تکنولوژی روز ایجاد نماییم .
پروژه از لحاظ اجرایی و مالی بسیار سنگین بوده و خروجی کار مستقیما در رضایت کاربران تاثیر دارد و بدلیل اینکه نمیخواهیم این فشار باعث اختلال در خدمات دهی آنچاپ شود ، تصمیم گرفتیم تا زمان بروز رسانی کامل ، اولویت را بر روی خدمات دهی با کیفیت تر بگذاریم تا بتوانیم خدمات بهتر و با کیفیت تری به کاربران ارائه دهیم .

ما به این مهم دست یافته ایم و ارزش آن را می دانیم .

اگر برای ثبت سفارش چاپی خود سوال یا مشکلی دارید ، لطفاً به بخش اطلاعات تماس رفته و با کارشناسان ما تماس بگیرید. با سالها تجربه ، می توانیم بهترین گزینه را به شما توصیه کنیم. خوشحال می شویم بتوانیم از این تجربه برای ارائه راهکار و در نهایت خدمات بی نقص به شما استفاده نماییم .

ماژول تصویر

میدانید ما چه خدماتی می دهیم؟

گواهینامه ها

مشترک شدن

با تیم ما آشنا شوید

ما آنچاپ را هویت می بخشیم !

معید عسگری
گرافیست و اجرایی
مهلا احمدیان
گرافیست
کتایون ارجمند
گرافیست
محمدرضا فرخنده
امور مالی
علیرضا امیدی
مدیر پروژه
محمد عسگری
مدیر اجرایی
علی توسلی
ناظر چاپ
امیر مشکاتی
فنی